Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü nasıl anlaşılır? Büyünün kişi üzerindeki etkileri nelerdir? Birisine büyü yapıldığını nasıl anlarsınız? bu konular hakkında bilgi sahibi olmalıyız ki hayatımızda karşılaştığımız sorunların gerçek nedenini anlayabilelim. Yazımızı sonuna kadar okuyarak büyü nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız. Öncelikle sorunu doğru tespit etmek gerekir. Çoğu insan, hayatında bazı olumsuzluklar yaşamaya başladığında, sorunlar, aksilikler ile karşılaştığı zaman maalesef soğukkanlı bir şekilde olayları analiz edememektedir.

Karşılaştığı sorunların neden kaynaklanmış olabileceği konusunda sağlıklı bir fikir yürütememekte ve dolayısı ile çözüm için doğru adımları atamamaktadır. Sorunların içerisinde bocalayıp durmaktadır. Tabiki hayatımızda karşılaştığımız tüm sorunların, sıkıntıların sebebi büyü değildir. Bizlere düşen görev, büyünün toplumsal bir gerçek olduğunun bilincinde olduğunu kabullenmektir. Büyü nedir? Büyü belirtileri nelerdir? Büyü nasıl anlaşılır? Büyünün hayatımızdaki etkileri nelerdir? Büyüden nasıl korunabiliriz? Büyü nasıl bozulur? bu konularda bilgi sahibi olmak, çözüm için doğru adımların atılmasına vesile olmaktır. Büyü belirtilerinin başlıcaları şunlardır;

  • İlişkinizde her şey çok iyi giderken birden çeşitli sorunlar yaşamaya başladıysanız!
  • İşinizde başarılısınız fakat ne yaparsanız yapın olması gereken olumlu sonuçları maddi olarak alamıyorsanız!
  • Eşiniz artık size dokunmak, sizi görmek istemiyorsa; sizi şeytan gibi görüyor ya da eski ilgisi yok olup davranışları tamamen değişti ise!
  • Mutlu ve huzurlu olamıyorsanız; sürekli baş ağrısı, iç sıkıntısı, ani panik ataklar, şüphecilik, yalnızlık hissi, kimseye güvenememe, uyku düzensizliği varsa ve banyoda gözlerinizi kapalı tutmaktan korkuyorsanız!

Yukarıda sayılan sebeplerden herhangi bir tanesini yoğun şekilde hissediyorsanız, üzerinizde büyü olduğundan şüphelenebilirsiniz. Tedbir almanızda fayda vardır.

Ziyaretçilerimiz tarafından sitemize yazılan tüm yorum ve şikayetler için tıklayınız!

error: