En İyi Medyum Kimdir?

“Medyum nedir?” sorusunu cevaplayarak başlayalım. Medyum; ruhlar alemi ile iletişime geçebilen, ölüler ve canlılar arasında iletişim kurabilen, doğaüstü yeteneklere sahip kişiye denir. Medyum olmak için iyi eğitimlerden geçmenin yanında tanımda aktardığımız gibi üstün yeteneklere sahip olmak gerekir. Medyumluk ve büyücülük üzerine eğitim almış herkes medyum değildir. Eğitimin yanısıra uygulamalarda doğru sonuçlar almak ve bunu her defasında yapabilmek medyum olabilmek için gerekli kıstaslardandır. Eğitim önemlidir, yetenek bakidir.

Medyumu ve medyumluğu tanımladıktan sonra gelelim makalemizin konusuna. “En iyi medyum kimdir?” sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Medyumluk zor ve kıymetli bir meslektir. Medyum olabilmek diğer meslekler gibi sadece eğitimle olabilecek bir şey değildir. Medyumluğun birçok konusu ve alanı vardır. Her medyum, her konuda destek vermek zorunda değildir. Bir medyumun tüm konulara ve uygulamalara hakim olması da çok mümkün değildir. Çünkü bir işlem için bile çok geniş ve derin bilgilere sahip olmak gerekir.

Belirlediği bir veya birkaç alanda eğitim seviyesini en üst düzeye çıkarmış medyum, en iyi medyumdur. Çünkü bu kişilerin uzmanı oldukları konularda hata yapma ihtimali oldukça düşüktür. Yapılan işlemin olacağını söylemişse çok büyük ihtimalle olacaktır. Örneğin; yeteneklerini kadın-erkek ilişkilerindeki sorunlar üzerinde geliştiren bir medyum; aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü veya geri getirme büyüsü işlemlerinde uzmanlaşmıştır.

İyi bir eğitimden geçmeden sadece üstünkörü bir eğitim alan medyumlar tüm işlemlerde uzman olduklarını söylerler. Ancak bu çok mümkün değildir. Her işlem konusunda bilgi sahibi olabilir ancak uygulamalarda en ufak bir yanlış tüm işlemin heba olmasına sebep olur. Bu nedenle yapacağı işlem konusunda derinlemesine bilgi ve tecrübe sahibi olmayan kişilerin o işlemde başarılı olması çok zordur. Kendini; her şeyden biraz bilgi şeklinde değil de, belirli alan veya alanlarda tam anlamıyla geliştirmiş olan kişi en iyi medyumdur.

Ziyaretçilerimiz tarafından sitemize yazılan tüm yorum ve şikayetler için tıklayınız!

error: